HAKKIMIZDA

 

Firmamız 2010 yılında SEMETAY OTOMOTİV İNŞ. TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak sektörde yerini almıştır. Ticari politikamız her zaman uygun fiyat, sınırsız hizmet ve dürüstlüğe dayalıdır.
Sektörde önce müşteri memnuniyeti diyerek yola çıkan firmamız siz değerli müşterilerimize ekonomik güvenli ve rahat araç kiralamak için çaba göstermektedir. Otomotiv kiralamada eksikliği hissedilen güvenli araç hizmet kalitesi ve ekonomik fiyat üçlüsünü Semetay Otomotiv’de bulacaksınız. Firmamız aynı zamanda gıda sektöründe de
franchising yöntemiyle uzun yıllardır başarı göstermektedir.

Vizyonumuz

Semetay Otomotiv olarak siz değerli müşterilerimize her zaman güvenli, ekonomik ve lüks araçlar kiralama ve aynı zamanda satış bandında da yanınızda olmaya devam edeceğiz. Sametay Otomotiv güvencesini ve konforunu siz de yaşayın.

Misyonumuz

SEMETAY OTOMOTİV İNŞ. TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 2010 yılında sektörde yerini almıştır. Ticari politikamız her zaman sınırsız hizmet ve dürüstleğe dayalıdır. Sektörde önce müşteri memnuniyeti diyerek yola çıkan firmamız genç araç filosuyla siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındadır.